RC2512JK-07220RL
MFR.Part #
RC2512JK-07220RL
JLCPCB Part #
C137008
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 220Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS