RC2512JK-07200KL
MFR.Part #
RC2512JK-07200KL
JLCPCB Part #
C326691
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 200kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS