RC2512JK-0718RL
MFR.Part #
RC2512JK-0718RL
JLCPCB Part #
C326684
Description
-55℃~+155℃ 18Ω 1W 200V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS