RC2512JK-0716KL
MFR.Part #
RC2512JK-0716KL
JLCPCB Part #
C4011029
Description
-55℃~+155℃ 16kΩ 1W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS