RC2512JK-0712KL
MFR.Part #
RC2512JK-0712KL
JLCPCB Part #
C724017
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS