RC2512JK-0710RL
MFR.Part #
RC2512JK-0710RL
JLCPCB Part #
C137014
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 1W 200V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS