RC2512JK-07100RL
MFR.Part #
RC2512JK-07100RL
JLCPCB Part #
C163337
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 1W 200V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS