RC2512FK-7W8R2L
MFR.Part #
RC2512FK-7W8R2L
JLCPCB Part #
C876264
Description
-55℃~+155℃ 200V 2W 8.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS