RC2512FK-7W432RL
MFR.Part #
RC2512FK-7W432RL
JLCPCB Part #
C6757852
Description
-55℃~+155℃ 2W 432Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS