RC2512FK-7W392RL
MFR.Part #
RC2512FK-7W392RL
JLCPCB Part #
C6966129
Description
-55℃~+155℃ 2W 392Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS