RC2512FK-7W33K2L
MFR.Part #
RC2512FK-7W33K2L
JLCPCB Part #
C5721148
Description
-55℃~+155℃ 2W 33.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS