RC2512FK-7W14RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC2512FK-7W14RL
JLCPCB Part #
C5843084
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 14Ω 2W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS