RC2512FK-078K87L
MFR.Part #
RC2512FK-078K87L
JLCPCB Part #
C878248
Description
-55℃~+155℃ 1W 8.87kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS