RC2512FK-078K25L
MFR.Part #
RC2512FK-078K25L
JLCPCB Part #
C878244
Description
-55℃~+155℃ 1W 8.25kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS