RC2512FK-0775RL
MFR.Part #
RC2512FK-0775RL
JLCPCB Part #
C276339
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 75Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS