RC2512FK-07649RL
MFR.Part #
RC2512FK-07649RL
JLCPCB Part #
C878157
Description
-55℃~+155℃ 1W 649Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS