RC2512FK-0761R9L
MFR.Part #
RC2512FK-0761R9L
JLCPCB Part #
C878149
Description
-55℃~+155℃ 1W 61.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS