RC2512FK-07560KL
MFR.Part #
RC2512FK-07560KL
JLCPCB Part #
C326615
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 560kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS