RC2512FK-07475KL
MFR.Part #
RC2512FK-07475KL
JLCPCB Part #
C326618
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 475kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS