RC2512FK-0740K2L
MFR.Part #
RC2512FK-0740K2L
JLCPCB Part #
C723471
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 40.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS