RC2512FK-073K9L
MFR.Part #
RC2512FK-073K9L
JLCPCB Part #
C326613
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 3.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS