RC2512FK-0730K9L
MFR.Part #
RC2512FK-0730K9L
JLCPCB Part #
C877954
Description
-55℃~+155℃ 1W 30.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS