RC2512FK-07294RL
MFR.Part #
RC2512FK-07294RL
JLCPCB Part #
C877915
Description
-55℃~+155℃ 1W 294Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS