RC2512FK-07255RL
MFR.Part #
RC2512FK-07255RL
JLCPCB Part #
C877887
Description
-55℃~+155℃ 1W 255Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS