RC2512FK-0724KL
MFR.Part #
RC2512FK-0724KL
JLCPCB Part #
C877882
Description
-55℃~+155℃ 1W 24kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS