RC2512FK-0724K9P
MFR.Part #
RC2512FK-0724K9P
JLCPCB Part #
C6639240
Description
-55℃~+155℃ 1W 24.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS