RC2512FK-071R58L
MFR.Part #
RC2512FK-071R58L
JLCPCB Part #
C7276673
Description
-55℃~+155℃ 1.58Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS