RC2512FK-071K91L
MFR.Part #
RC2512FK-071K91L
JLCPCB Part #
C877822
Description
-55℃~+155℃ 1.91kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS