RC2512FK-071K5L
MFR.Part #
RC2512FK-071K5L
JLCPCB Part #
C276334
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS