RC2512FK-071K13L
MFR.Part #
RC2512FK-071K13L
JLCPCB Part #
C877797
Description
-55℃~+155℃ 1.13kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS