RC2512FK-0718RL
MFR.Part #
RC2512FK-0718RL
JLCPCB Part #
C877785
Description
-55℃~+155℃ 18Ω 1W 200V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS