RC2512FK-0718R7L
MFR.Part #
RC2512FK-0718R7L
JLCPCB Part #
C326612
Description
-55℃~+155℃ 18.7Ω 1W 200V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS