RC2512FK-07182RL
MFR.Part #
RC2512FK-07182RL
JLCPCB Part #
C877778
Description
-55℃~+155℃ 182Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS