RC2512FK-0716R2L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC2512FK-0716R2L
JLCPCB Part #
C877764
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 16.2Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS