RC2512FK-07160RL
MFR.Part #
RC2512FK-07160RL
JLCPCB Part #
C877754
Description
-55℃~+155℃ 160Ω 1W 200V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS