RC2512FK-0715R8L
MFR.Part #
RC2512FK-0715R8L
JLCPCB Part #
C877751
Description
-55℃~+155℃ 15.8Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS