RC2512FK-07137RL
MFR.Part #
RC2512FK-07137RL
JLCPCB Part #
C705463
Description
-55℃~+155℃ 137Ω 1W 200V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS