RC2512FK-07121KL
MFR.Part #
RC2512FK-07121KL
JLCPCB Part #
C877707
Description
-55℃~+155℃ 121kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS