RC2512FK-0711RL
MFR.Part #
RC2512FK-0711RL
JLCPCB Part #
C877705
Description
-55℃~+155℃ 11Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS