RC2512FK-0711R8L
MFR.Part #
RC2512FK-0711R8L
JLCPCB Part #
C877704
Description
-55℃~+155℃ 11.8Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS