RC2512FK-0711R3L
MFR.Part #
RC2512FK-0711R3L
JLCPCB Part #
C877702
Description
-55℃~+155℃ 11.3Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS