RC2512FK-0710R2L
MFR.Part #
RC2512FK-0710R2L
JLCPCB Part #
C877687
Description
-55℃~+155℃ 10.2Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS