RC2512FK-0710K5L
MFR.Part #
RC2512FK-0710K5L
JLCPCB Part #
C877684
Description
-55℃~+155℃ 10.5kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS