RC2512FK-07107KL
MFR.Part #
RC2512FK-07107KL
JLCPCB Part #
C877681
Description
-55℃~+155℃ 107kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS