RC2512DK-07100RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC2512DK-07100RL
JLCPCB Part #
C2139029
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 1W 200V Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS