RC2010JK-1368KL
MFR.Part #
RC2010JK-1368KL
JLCPCB Part #
C6966101
Description
-55℃~+155℃ 68kΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS