RC2010JK-07910KP
MFR.Part #
RC2010JK-07910KP
JLCPCB Part #
C5863004
Description
-55℃~+155℃ 750mW 910kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS