RC2010JK-0782KL
MFR.Part #
RC2010JK-0782KL
JLCPCB Part #
C1883555
Description
-55℃~+155℃ 200V 750mW 82kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS