RC2010JK-076R2L
MFR.Part #
RC2010JK-076R2L
JLCPCB Part #
C4246162
Description
-55℃~+155℃ 6.2Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS