RC2010JK-072R4L
MFR.Part #
RC2010JK-072R4L
JLCPCB Part #
C4144915
Description
-55℃~+155℃ 2.4Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS